Aktualności urzędu - Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli


Nagłówek

Aktualności

NABÓR WNIOSKÓW NA STAŻ

Informujemy, że posiadamy środki na sfinansowanie staży dla osób pow. 30 roku życia. Zainteresowanych pracodawców zachęcamy do złożenia wniosków.

NABÓR WNIOSKÓW NA STAŻ

Informujemy, że Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli przyjmuje wnioski o zawarcie umowy na zorganizowanie stażu w ramach REZERWY MINISTRA 45 +

Spotkania informacyjne z Doradcą Eures z Niemiec

Informujemy, że w dniach 04.09.2018 i 06.11.2018 roku zostaną organizowane kolejne spotkania informacyjne z doradcą EURES z Niemiec dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy na terenie Niemiec. Spotkania odbędą się w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Zielonej Górze w Sali nr 14 w godzinach od 10.00- 12.00.

PUP Nowa Sól - Konkurs Solidny Pracodawca Roku

W tym roku już po raz 16 przeprowadzany jest ogólnopolski konkurs o tematyce pracowniczej- Solidny Pracodawca Roku. Nagroda ta stanowi potwierdzenie klarowności oraz rzetelności działania firm, co niesie za sobą łatwiejsze nawiązywanie współpracy biznesowej oraz przewagę nad konkurencją w różnego rodzaju przetargach oraz konkursach.

PUP Nowa Sól - Środki na nowe miejsca w żłobkach i klubach dziecięcych

Departament Europejskiego Funduszu Społecznego zaprasza do aplikowania o środki w ramach ogłaszanego w czerwcu konkursu z Poddziałania 6.4. Równość szans kobiet i mężczyzn na rynku pracy. Firmy i instytucje mogą otrzymać ze środków unijnych 13 milionów złotych na stworzenie nowych miejsc w żłobkach i klubach dziecięcych, by pomóc rodzicom wrócić...

Wyświetlanie 1 - 5 z 50 rezultatów.
Pozycji na stronę: 5

Partnerzy

Na skróty

 Przejdź na górę